Financials
Income statement
Fundamentals currency is JPY
| Fiscal date | Mar 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 78.8M |
| Cost of revenue | 49.2M |
| Gross profit | 29.5M |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | — |
| Other operating expenses | — |
| Operating income | 9.0M |
| Non operating interest income | |
| Income | 538.5K |
| Expense | 130.6K |
| Other income expense | — |
| Pretax income | 9.5M |
| Tax provision | 903.0K |
| Net income | 8.6M |
| Basic EPS | — |
| Diluted EPS | — |
| Basic average shares | — |
| Diluted average shares | — |
| EBITDA | 9.7M |
| Net income from continuing op. | — |
| Minority interests | 0 |
| Preferred stock dividends | 0 |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.