Financials
Income statement
Fundamentals currency is CAD
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 0 |
| Cost of revenue | 26.7K |
| Gross profit | -26.7K |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 918.8K |
| Other operating expenses | 2.9M |
| Operating income | -3.8M |
| Non operating interest income | |
| Income | 76.6K |
| Expense | 2.3K |
| Other income expense | 596.0K |
| Pretax income | -3.2M |
| Tax provision | — |
| Net income | -3.2M |
| Basic EPS | 0.0 |
| Diluted EPS | 0.0 |
| Basic average shares | 87.1M |
| Diluted average shares | 87.1M |
| EBITDA | -3.1M |
| Net income from continuing op. | -3.2M |
| Minority interests | — |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.