Financials
Cash flow
Fundamentals currency is JPY
| Fiscal date | Jun 2024 |
|---|---|
| Operating activities | -8.2M |
| Net income | -5.4M |
| Depreciation | — |
| Deferred taxes | — |
| StockBased compensation | — |
| Other non cash items | 1.1M |
| Accounts receivable | -2.2M |
| Accounts payable | — |
| Other assets liabilities | -1.7M |
| Investing activities | -4.5M |
| Capital expenditures | -839.0K |
| Net intangibles | -1.4M |
| Net acquisitions | — |
| Purchase of investments | — |
| Sale of investments | — |
| Other investing activity | -3.7M |
| Financing activities | 70.5K |
| Long term debt issuance | — |
| Long term debt payments | -545.0K |
| Short term debt issuance | -1.7M |
| Common stock issuance | -822.3K |
| Common stock repurchase | — |
| Common dividends | — |
| Other financing charges | 3.2M |
| End cash position | 88.9M |
| Income tax paid | — |
| Interest paid | — |
| Free cash flow | -8.4M |
Access
/cash_flow
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.