Financials
Cash flow
Fundamentals currency is USD
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Operating activities | 155K |
| Net income | 6K |
| Depreciation | — |
| Deferred taxes | — |
| StockBased compensation | — |
| Other non cash items | -100K |
| Accounts receivable | -16K |
| Accounts payable | — |
| Other assets liabilities | 265K |
| Investing activities | -1.6M |
| Capital expenditures | — |
| Net intangibles | — |
| Net acquisitions | — |
| Purchase of investments | -2.2M |
| Sale of investments | 556K |
| Other investing activity | — |
| Financing activities | — |
| Long term debt issuance | — |
| Long term debt payments | — |
| Short term debt issuance | — |
| Common stock issuance | — |
| Common stock repurchase | — |
| Common dividends | — |
| Other financing charges | — |
| End cash position | 43K |
| Income tax paid | — |
| Interest paid | — |
| Free cash flow | 184K |
Access
/cash_flow
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.