Financials
Income statement
| Fiscal date | Dec 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | — |
| Cost of revenue | — |
| Gross profit | — |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 365.6K |
| Other operating expenses | 621.6K |
| Operating income | -993.2K |
| Non operating interest income | |
| Income | 41.0K |
| Expense | — |
| Other income expense | — |
| Pretax income | -952.2K |
| Tax provision | 0 |
| Net income | -952.2K |
| Basic EPS | 0.0 |
| Diluted EPS | 0.0 |
| Basic average shares | 80.7M |
| Diluted average shares | 80.7M |
| EBITDA | -987.2K |
| Net income from continuing op. | — |
| Minority interests | — |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.