Financials
Income statement
| Fiscal date | 2025 |
|---|---|
| Total reported revenue | 0 |
| Cost of revenue | 0 |
| Gross profit | 0 |
| Operating expense | |
| Research & development | 8.1K |
| Selling general and admin | 380.6K |
| Other operating expenses | 45.9K |
| Operating income | -434.6K |
| Non operating interest income | |
| Income | 0 |
| Expense | 0 |
| Other income expense | 143.3K |
| Pretax income | -291.5K |
| Tax provision | 0 |
| Net income | -291.5K |
| Basic EPS | — |
| Diluted EPS | — |
| Basic average shares | — |
| Diluted average shares | — |
| EBITDA | -317.3K |
| Net income from continuing op. | -291.5K |
| Minority interests | — |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.