Financials
Income statement
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 5.9M |
| Cost of revenue | 4.3M |
| Gross profit | 1.6M |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 947K |
| Other operating expenses | 843K |
| Operating income | -3.0M |
| Non operating interest income | |
| Income | 30K |
| Expense | 144K |
| Other income expense | — |
| Pretax income | -4.1M |
| Tax provision | 8K |
| Net income | -4.1M |
| Basic EPS | -0.2 |
| Diluted EPS | -0.2 |
| Basic average shares | 19.4M |
| Diluted average shares | 19.4M |
| EBITDA | -2.5M |
| Net income from continuing op. | -4.1M |
| Minority interests | 185K |
| Preferred stock dividends | 0 |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.