Financials
Income statement
Fundamentals currency is AUD
| Fiscal date | 2025 |
|---|---|
| Total reported revenue | 0 |
| Cost of revenue | — |
| Gross profit | — |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 6.5M |
| Other operating expenses | — |
| Operating income | -6.5M |
| Non operating interest income | |
| Income | 175.0K |
| Expense | 358.0K |
| Other income expense | -4.4M |
| Pretax income | -11.1M |
| Tax provision | 0 |
| Net income | -11.1M |
| Basic EPS | — |
| Diluted EPS | — |
| Basic average shares | — |
| Diluted average shares | — |
| EBITDA | -6.6M |
| Net income from continuing op. | — |
| Minority interests | 83.5K |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.