Financials
Cash flow
| Fiscal date | Mar 2016 |
|---|---|
| Operating activities | -10K |
| Net income | -10K |
| Depreciation | — |
| Deferred taxes | — |
| StockBased compensation | 0 |
| Other non cash items | — |
| Accounts receivable | 0 |
| Accounts payable | — |
| Other assets liabilities | 0 |
| Investing activities | 0 |
| Capital expenditures | 0 |
| Net intangibles | — |
| Net acquisitions | 0 |
| Purchase of investments | — |
| Sale of investments | — |
| Other investing activity | — |
| Financing activities | 300K |
| Long term debt issuance | — |
| Long term debt payments | — |
| Short term debt issuance | 200K |
| Common stock issuance | 100K |
| Common stock repurchase | — |
| Common dividends | — |
| Other financing charges | — |
| End cash position | 130K |
| Income tax paid | — |
| Interest paid | — |
| Free cash flow | 10K |
Access
/cash_flow
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.