Financials
Cash flow
Fundamentals currency is USD
| Fiscal date | Dec 2025 |
|---|---|
| Operating activities | — |
| Net income | — |
| Depreciation | — |
| Deferred taxes | — |
| StockBased compensation | — |
| Other non cash items | — |
| Accounts receivable | — |
| Accounts payable | — |
| Other assets liabilities | — |
| Investing activities | -36.4K |
| Capital expenditures | 0 |
| Net intangibles | — |
| Net acquisitions | 0 |
| Purchase of investments | 0 |
| Sale of investments | 0 |
| Other investing activity | -36.4K |
| Financing activities | -28.3K |
| Long term debt issuance | 0 |
| Long term debt payments | -28.3K |
| Short term debt issuance | 0 |
| Common stock issuance | 0 |
| Common stock repurchase | — |
| Common dividends | 0 |
| Other financing charges | — |
| End cash position | 6.4M |
| Income tax paid | — |
| Interest paid | — |
| Free cash flow | -838.2K |
Access
/cash_flow
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.