Financials
Balance sheet
Fundamentals currency is USD
| Fiscal date | 2025 |
|---|---|
| Total assets | 83.1M |
| Current assets | 12.9M |
| Cash | — |
| Cash equivalents | — |
| Cash and cash equivalents | 7.5M |
| Other short term investments | — |
| Accounts receivable | 3.1M |
| Other receivables | 447K |
| Inventory | 342K |
| Prepaid assets | 1.4M |
| Restricted cash | — |
| Assets held for sale | — |
| Hedging assets | 0 |
| Other current assets | 177K |
| Non current assets | 70.2M |
| Properties | 996K |
| Land and improvements | — |
| Machinery furniture equipment | 108.6M |
| Construction in progress | 14.9M |
| Leases | 31K |
| Accumulated depreciation | -72.7M |
| Goodwill | 8.6M |
| Investment properties | — |
| Financial assets | — |
| Intangible assets | — |
| Investments and advances | 11.9M |
| Other non current assets | — |
| Total liabilities | 16.4M |
| Current liabilities | 10.0M |
| Accounts payable | 4.8M |
| Accrued expenses | 159K |
| Short term debt | 2.3M |
| Deferred revenue | 127K |
| Tax payable | 0 |
| Pensions | 2.6M |
| Other current liabilities | — |
| Non current liabilities | 6.5M |
| Long term provisions | — |
| Long term debt | 6.5M |
| Provision for risks and charges | — |
| Deferred liabilities | — |
| Derivative product liabilities | — |
| Other non current liabilities | — |
| Shareholders equity | |
| Common stock | 19K |
| Retained earnings | -37.0M |
| Other shareholders equity | 10K |
| Total shareholders equity | 66.7M |
| Additional paid in capital | 103.6M |
| Treasury stock | — |
| Minority interest | — |
Access
/balance_sheet
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.