Financials
Cash flow
| Fiscal date | Dec 2024 |
|---|---|
| Operating activities | -7.5M |
| Net income | -8.4M |
| Depreciation | 107.9K |
| Deferred taxes | — |
| StockBased compensation | 407.6K |
| Other non cash items | 128.7K |
| Accounts receivable | -87.6K |
| Accounts payable | 514.8K |
| Other assets liabilities | -129.7K |
| Investing activities | 4.0M |
| Capital expenditures | -439.0K |
| Net intangibles | — |
| Net acquisitions | — |
| Purchase of investments | 0 |
| Sale of investments | 4.5M |
| Other investing activity | — |
| Financing activities | 0 |
| Long term debt issuance | — |
| Long term debt payments | — |
| Short term debt issuance | — |
| Common stock issuance | 0 |
| Common stock repurchase | — |
| Common dividends | — |
| Other financing charges | — |
| End cash position | 16.3M |
| Income tax paid | 2.9K |
| Interest paid | — |
| Free cash flow | -6.7M |
Access
/cash_flow
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.