Financials
Income statement
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 605.7K |
| Cost of revenue | 29.3K |
| Gross profit | 576.4K |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 692.0K |
| Other operating expenses | 92.7K |
| Operating income | -209.0K |
| Non operating interest income | |
| Income | — |
| Expense | 59.6K |
| Other income expense | 12.5K |
| Pretax income | -256.1K |
| Tax provision | — |
| Net income | -256.1K |
| Basic EPS | — |
| Diluted EPS | — |
| Basic average shares | — |
| Diluted average shares | — |
| EBITDA | -208.3K |
| Net income from continuing op. | -256.1K |
| Minority interests | — |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.