Financials
Income statement
Fundamentals currency is CAD
| Fiscal date | 2025 |
|---|---|
| Total reported revenue | 369.3K |
| Cost of revenue | 342.0K |
| Gross profit | 27.3K |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 2.0M |
| Other operating expenses | — |
| Operating income | -2.0M |
| Non operating interest income | |
| Income | — |
| Expense | 106.2K |
| Other income expense | -2.4M |
| Pretax income | -4.6M |
| Tax provision | 0 |
| Net income | 7.5M |
| Basic EPS | 0.0 |
| Diluted EPS | 0.0 |
| Basic average shares | 162.3M |
| Diluted average shares | 162.3M |
| EBITDA | -4.1M |
| Net income from continuing op. | -4.6M |
| Minority interests | -114.0K |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.