Financials
Income statement
| Fiscal date | 2025 |
|---|---|
| Total reported revenue | 0 |
| Cost of revenue | 477.2K |
| Gross profit | -477.2K |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 914.2K |
| Other operating expenses | — |
| Operating income | -1.4M |
| Non operating interest income | |
| Income | 641.8K |
| Expense | 71.8K |
| Other income expense | -5.7M |
| Pretax income | -7.2M |
| Tax provision | — |
| Net income | -7.2M |
| Basic EPS | -0.1 |
| Diluted EPS | -0.1 |
| Basic average shares | 102.8M |
| Diluted average shares | 102.8M |
| EBITDA | -4.0M |
| Net income from continuing op. | -7.2M |
| Minority interests | 425.1K |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.