Financials
Cash flow
| Fiscal date | 2025 |
|---|---|
| Operating activities | -6.7M |
| Net income | -7.2M |
| Depreciation | 15.3K |
| Deferred taxes | — |
| StockBased compensation | 182.0K |
| Other non cash items | 71.8K |
| Accounts receivable | 2.2K |
| Accounts payable | — |
| Other assets liabilities | 206.0K |
| Investing activities | -222.8K |
| Capital expenditures | -11.9K |
| Net intangibles | — |
| Net acquisitions | -18.3K |
| Purchase of investments | -208.3K |
| Sale of investments | 15.7K |
| Other investing activity | — |
| Financing activities | -130.1K |
| Long term debt issuance | — |
| Long term debt payments | -344.2K |
| Short term debt issuance | -344.2K |
| Common stock issuance | 558.4K |
| Common stock repurchase | — |
| Common dividends | — |
| Other financing charges | — |
| End cash position | 224.5K |
| Income tax paid | — |
| Interest paid | — |
| Free cash flow | -424.9K |
Access
/cash_flow
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.