Financials
Income statement
| Fiscal date | 2023 |
|---|---|
| Total reported revenue | 35.0K |
| Cost of revenue | 8.4K |
| Gross profit | 26.6K |
| Operating expense | |
| Research & development | 82.6K |
| Selling general and admin | 1.4M |
| Other operating expenses | 446.8K |
| Operating income | -2.1M |
| Non operating interest income | |
| Income | — |
| Expense | 2.9K |
| Other income expense | — |
| Pretax income | -2.1M |
| Tax provision | 0 |
| Net income | -2.1M |
| Basic EPS | 0.0 |
| Diluted EPS | 0.0 |
| Basic average shares | 114.2M |
| Diluted average shares | 114.2M |
| EBITDA | -1.9M |
| Net income from continuing op. | -2.1M |
| Minority interests | 0 |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.