Financials
Balance sheet
Fundamentals currency is USD
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total assets | 31.1M |
| Current assets | 22.1M |
| Cash | — |
| Cash equivalents | — |
| Cash and cash equivalents | 5.4M |
| Other short term investments | — |
| Accounts receivable | 6.0M |
| Other receivables | 398.9K |
| Inventory | 9.6M |
| Prepaid assets | — |
| Restricted cash | — |
| Assets held for sale | — |
| Hedging assets | — |
| Other current assets | 680.6K |
| Non current assets | 8.9M |
| Properties | 4.5M |
| Land and improvements | — |
| Machinery furniture equipment | 2.0M |
| Construction in progress | — |
| Leases | 906.7K |
| Accumulated depreciation | -4.0M |
| Goodwill | 7.2M |
| Investment properties | — |
| Financial assets | — |
| Intangible assets | 2.5M |
| Investments and advances | — |
| Other non current assets | 618.9K |
| Total liabilities | 21.0M |
| Current liabilities | 16.8M |
| Accounts payable | 4.1M |
| Accrued expenses | 2.9M |
| Short term debt | 2.1M |
| Deferred revenue | 6.8M |
| Tax payable | — |
| Pensions | — |
| Other current liabilities | 902.6K |
| Non current liabilities | 4.2M |
| Long term provisions | — |
| Long term debt | 1.7M |
| Provision for risks and charges | — |
| Deferred liabilities | — |
| Derivative product liabilities | — |
| Other non current liabilities | 1.0M |
| Shareholders equity | |
| Common stock | 25.0K |
| Retained earnings | -47.6M |
| Other shareholders equity | — |
| Total shareholders equity | 10.1M |
| Additional paid in capital | 57.8M |
| Treasury stock | — |
| Minority interest | -104.8K |
Access
/balance_sheet
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.