Financials
Balance sheet
Fundamentals currency is USD
| Fiscal date | 2025 |
|---|---|
| Total assets | 16.6M |
| Current assets | 9.5M |
| Cash | 5M |
| Cash equivalents | — |
| Cash and cash equivalents | 5M |
| Other short term investments | — |
| Accounts receivable | 1.5M |
| Other receivables | 107K |
| Inventory | 1.8M |
| Prepaid assets | 744K |
| Restricted cash | 4K |
| Assets held for sale | — |
| Hedging assets | — |
| Other current assets | — |
| Non current assets | 7.1M |
| Properties | 5.2M |
| Land and improvements | — |
| Machinery furniture equipment | 15.8M |
| Construction in progress | 2.8M |
| Leases | 1.0M |
| Accumulated depreciation | -17.8M |
| Goodwill | — |
| Investment properties | — |
| Financial assets | — |
| Intangible assets | — |
| Investments and advances | — |
| Other non current assets | — |
| Total liabilities | 54.1M |
| Current liabilities | 9.6M |
| Accounts payable | 7.7M |
| Accrued expenses | — |
| Short term debt | 1.2M |
| Deferred revenue | 390K |
| Tax payable | — |
| Pensions | — |
| Other current liabilities | — |
| Non current liabilities | 44.5M |
| Long term provisions | — |
| Long term debt | 44.5M |
| Provision for risks and charges | — |
| Deferred liabilities | — |
| Derivative product liabilities | — |
| Other non current liabilities | -1K |
| Shareholders equity | |
| Common stock | 125.3M |
| Retained earnings | -188.9M |
| Other shareholders equity | -104K |
| Total shareholders equity | -37.5M |
| Additional paid in capital | 25.5M |
| Treasury stock | — |
| Minority interest | — |
Access
/balance_sheet
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.