Financials
Balance sheet
Fundamentals currency is USD
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total assets | 14.2M |
| Current assets | 12.7M |
| Cash | — |
| Cash equivalents | — |
| Cash and cash equivalents | 8.2M |
| Other short term investments | 3.2M |
| Accounts receivable | — |
| Other receivables | — |
| Inventory | 1.2M |
| Prepaid assets | 187.0K |
| Restricted cash | — |
| Assets held for sale | — |
| Hedging assets | — |
| Other current assets | — |
| Non current assets | 1.5M |
| Properties | — |
| Land and improvements | — |
| Machinery furniture equipment | 841.5K |
| Construction in progress | — |
| Leases | — |
| Accumulated depreciation | -2.7M |
| Goodwill | — |
| Investment properties | — |
| Financial assets | — |
| Intangible assets | — |
| Investments and advances | — |
| Other non current assets | 296.3K |
| Total liabilities | 2.0M |
| Current liabilities | 2.0M |
| Accounts payable | 12.5K |
| Accrued expenses | 1.8M |
| Short term debt | — |
| Deferred revenue | — |
| Tax payable | — |
| Pensions | — |
| Other current liabilities | — |
| Non current liabilities | 0 |
| Long term provisions | — |
| Long term debt | — |
| Provision for risks and charges | — |
| Deferred liabilities | — |
| Derivative product liabilities | — |
| Other non current liabilities | — |
| Shareholders equity | |
| Common stock | 46.0K |
| Retained earnings | -19.8M |
| Other shareholders equity | — |
| Total shareholders equity | 12.2M |
| Additional paid in capital | 31.7M |
| Treasury stock | 17.2K |
| Minority interest | 372.3K |
Access
/balance_sheet
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.