Financials
Income statement
Fundamentals currency is USD
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 0 |
| Cost of revenue | 136.6K |
| Gross profit | -136.6K |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 653.2K |
| Other operating expenses | 876.8K |
| Operating income | -1.7M |
| Non operating interest income | |
| Income | 418.3K |
| Expense | — |
| Other income expense | 4.0M |
| Pretax income | 2.7M |
| Tax provision | 800K |
| Net income | 1.9M |
| Basic EPS | — |
| Diluted EPS | — |
| Basic average shares | — |
| Diluted average shares | — |
| EBITDA | -1.3M |
| Net income from continuing op. | 1.9M |
| Minority interests | -249.7K |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.