Financials
Income statement
Fundamentals currency is CAD
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 0 |
| Cost of revenue | 443.5K |
| Gross profit | -443.5K |
| Operating expense | |
| Research & development | — |
| Selling general and admin | 288.6K |
| Other operating expenses | — |
| Operating income | -732.1K |
| Non operating interest income | |
| Income | 57.3K |
| Expense | 474.1K |
| Other income expense | -24.7M |
| Pretax income | -25.8M |
| Tax provision | 0 |
| Net income | -25.8M |
| Basic EPS | 0.0 |
| Diluted EPS | 0.0 |
| Basic average shares | 677.2M |
| Diluted average shares | 677.2M |
| EBITDA | -635.4K |
| Net income from continuing op. | -25.8M |
| Minority interests | — |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.