Financials
Income statement
| Fiscal date | 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 0 |
| Cost of revenue | — |
| Gross profit | — |
| Operating expense | |
| Research & development | 10.8M |
| Selling general and admin | 10.5M |
| Other operating expenses | — |
| Operating income | -21.3M |
| Non operating interest income | |
| Income | 844K |
| Expense | — |
| Other income expense | -950K |
| Pretax income | -21.4M |
| Tax provision | 41K |
| Net income | -21.4M |
| Basic EPS | -18.5 |
| Diluted EPS | -18.5 |
| Basic average shares | 1.2M |
| Diluted average shares | 1.2M |
| EBITDA | -20.2M |
| Net income from continuing op. | -21.4M |
| Minority interests | — |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.