Financials
Income statement
| Fiscal date | Dec 2024 |
|---|---|
| Total reported revenue | 536.1K |
| Cost of revenue | 373.1K |
| Gross profit | 163.0K |
| Operating expense | |
| Research & development | 446.1K |
| Selling general and admin | 961.0K |
| Other operating expenses | — |
| Operating income | -1.2M |
| Non operating interest income | |
| Income | 11.3K |
| Expense | 0 |
| Other income expense | -16.3K |
| Pretax income | -1.2M |
| Tax provision | 0 |
| Net income | -1.2M |
| Basic EPS | — |
| Diluted EPS | — |
| Basic average shares | — |
| Diluted average shares | — |
| EBITDA | -1.2M |
| Net income from continuing op. | -1.2M |
| Minority interests | — |
| Preferred stock dividends | — |
Access
/income_statement
data via our API — starting from the
Pro plan (individual) and the Venture plan (business) and above.